MENÜ
KURUMSAL - HİZMETLER
KURUMSAL - HİZMETLER

HİZMETLER

Ticarette en önemli kural, satılacak şeyin işe yaraması değil aranan hizmet olmasıdır!

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ, yıllar içinde edindiği köklü deneyimi, güçlü mali yapısı ve saygın kurumsal kimliğiyle, kendi adına veya iştirakleri için geliştirdiği gayrimenkul yatırım projeleri ile de sektörde kalıcı bir yer edinmiştir.

Gayrimenkul yatırım projelerinin arazi geliştirme aşamasından başlayarak, müşteri talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek piyasa beklentilerini belirleme, projelendirme, finansman sağlama, inşa etme, satış/kiralama ve satış sonrası süreçlerini müşteri memnuniyeti hedefi ile organize etmektedir.

İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ, mekan ve fikirlerin araştırıldığı, analiz edildiği ve yaratıldığı bir beyin takımıdır. Alışılmadık başarılar için öncü olmanın, farkedilmek için yapılmamışı yapmanın önemini bilir. Ticari ve konut projelerinde, projeye özel ihtiyaçların karşılanabilmesi için yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti verir.

Tüm süreci yönettiği projelerinde, konut, ofis, otel, restaurant, ve mağaza gibi mekanlar için, günün iç mimari çizgilerini ve konsept anlayışını göz önünde bulundurarak tasarım ve uygulamasını yapar.

PROJELENDİRME

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ dünyada takip edilen en son mimarlık tasarımı, mühendislik ve teknolojik eğilimler bilgisi ile donanımlı olarak, proje tasarlayıp, geliştiren, 3d modelleme ile uluslararası standartlarda hizmet üreten ve gereken kontrol ve koordinasyonları yapabilecek kabiliyete sahiptir.

TAAHHÜT İŞLERİ

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ gerçekleştirdiği projeler ile, yerel ve uluslararası inşaat standartları ve İş kanunları konusunda edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde dünyanın her yerinde, her koşulda iş yapma kapasitesi ve kabiliyeti ile aşağıdaki alanlarda hizmet üretmektedir.

Top
Y Ü K L E N İ Y O R