MENÜ
KURUMSAL - ŞİRKET PROFİLİ
KURUMSAL - ŞİRKET PROFİLİTAMAMLANAN PROJE SAYISI150+
TESLİM EDİLEN KONUT SAYISI300+
TAMAMLANMIŞ İNŞAAT ALANI50.000 m2

ŞİRKET PROFİLİ

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ, sektöründe daha kaliteli ve prestijli projeler üretmek amacı ile kurulmuştur. Sektördeki eksikleri gözlemleyerek, müşterileri ile kurduğu dürüstlük ilişkisi ile büyüyen, gücüne güç katan bir kurumdur. Firmamız kurumsallığını tamamlamış, parmakla gösterilen projeler üreten, eğitimli yönetici ve çalışanları ile özsermayesi güçlü bir yapıya sahiptir.BİZİ TANIYIN

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ öz geçmişi çok eski olan ve inşaat sektörüne 2008 yılında atılmış olup günümüze kadar imza attığı bir çok projede müşteri merkezli hizmet anlayışını benimseyerek, hedeflediği mutlak müşteri memnuniyetini kaliteli yaşam alanlarıyla başarmıştır. Kaliteden ödün vermeksizin var olan koşullarda en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bölgesinde en çok tercih edilen kuruluşlardan biri olan "Yazıcıoğlu İnşaat AŞ" nin bu başarısını günümüze dek korumasındaki en önemli etken sahip olduğu "dürüstlük", "disiplin", "dinamizm" ve "mükemmelliyetçilik" gibi değerlerdir.

Sektördeki gelişmeleri güncel olarak sürekli takip etmekte olan firmamız tecrübesiyle bu gelişmeleri harmanlayıp vizyonunu genişletmekte ve hep bir öncekinden daha nitelikli projeler ortaya koymayı kendine amaç edinmektedir.

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ, kalite ve ekonomiyi bir arada sunmayı ilke edinmiş ve projelerinde "zamanında teslimat" koşulunu her daim ön planda tutmuştur. Bir binada güvenlik ve işlevsellik kavramlarının önemini takdir eden şirket yönetimi, estetiğin de bu kavramlarla bir araya gelmesi ile ancak hedefe ulaşabileceğinin altını çizmektedir.

Yazıcıoğlu İnşaat AŞ olarak inşa ettiğimiz bütün yaşam alanlarındakendimize ilke edindiğimiz prensipler söz verdiğimiz tarihten önce anahtar teslimatı yapılması ve sıcak yuva kurmayı, bütün herkesi daire sahibi yapmayı hedeflemekteyiz.


BAŞKANIN MESAJI

Çağımızın iletişim ve ulaşım araçlarındaki gelişmeler coğrafi sınırları ortadan kaldırmış ve iş dünyasını sınır tanımaz bir rekabet ortamı ile karşı karşıya getirmiştir. Yeni ürün ve hizmetlerin bir gecede bile eskiyebildiği bu süreç içerisinde, varlığımızı başarıyla sürdürebilmenin değişimle doğru orantılı olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Biz de dünyadaki değişimin farkındayız. Algımız, gücümüz, cesaretimiz çok yüksek, işlerimize kararlılıkla atılıyor ve çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Bu başarılarımızı gelecek yıllara da aynı değerlerle taşımak istiyoruz.

Bu kadar detaylı işlerin içinden alnımızın akıyla çıkmanın mutluluğunu,sizin yüzünüzdeki tebessümle yaşıyor ve bir sonraki işimize o enerji ile başlıyoruz. Geçmişten günümüze çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen herkese, paydaşlarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımı sunarım.


Cengiz YAZICI
Yönetim Kurulu Başkanı

Yukarı
Y Ü K L E N İ Y O R